Serwis internetowy - "Wykonamy.com" jest miejscem przeznaczonym do prezentacji polskiego sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Mamy nadzieję, że wkrótce stanie się głównym miejscem, w którym będziecie Państwo szukać usługodawców i zaopatrzeniowców.
W naszym serwisie ogłoszenia składać mogą zarówno Wykonawcy jak i Zleceniodawcy szukający najkorzystniejszej ceny i najlepiej prezentującego się Wykonawcy. Serwis poświęcony jest nie tylko branży budowlano/remontowej ale też specjalistom od aranżacji otoczenia i wyposażenia wnętrz, a więc branży budowania, wykańczania, remontowania i wyposażania Państwa domów, mieszkań, ogrodów.

W ofercie portalu dostępna jest coraz większa liczba usług przedsiębiorców z terenu całej Polski. Zaletami serwisu Wykonamy.com jest jego prostota w nawigacji, skupienie się na jednej branży, doświadczenie twórców serwisu w tworzeniu podobnych platform i doświadczenie w branży budowlanej. Każdego dnia jest rozbudowywana baza oferentów.
Każdy zarejestrowany Wykonawca jest sprawdzony, czy dane są wprowadzone poprawnie, a ogłoszenie czy jest zgodne z kategorią w jakiej ma się ukazać, co popularnie nazywane jest moderacją. Mamy nadzieję, że nasz serwis dzięki zebraniu Wykonawców, Dostawców i Zleceniodawców w jednym miejscu z jednej branży pozwoli szybko i pomyślnie doprowadzić do udanych transakcji dla każdej ze Stron.


Dziękujemy za zaufanie i życzymy udanych transakcji !

Założyciele Wykonamy.com